Pages

Subscribe:

piątek, 12 grudnia 2014

GMINNE ZAWODY W MINI PIŁCE SIATKOWEJ "4" DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Dnia 10.12. 2014 r. w Brzeźnicy Bychawskiej odbyły się zawody w mini piłce siatkowej "4" chłopców i dziewcząt. Nasze drużyny w licznym składzie reprezentowali: Och Łukasz, Budzyński Adrian, Budzyński Filip, Budzyński Dawid, Niewiadomski Dawid, Kocyła Kacper, Demucha Maksymilian, Jewuła Mateusz, Bocian Czarek, Budzyńska Paulina, Powroźnik Wiktoria, Pyła Ola, Wach Jagoda, Sidor Karolina, Ostaszewska Wiktoria, Szwaj Natalia, Tkaczyk Alicja,Sobich Magda. Pierwszy mecz rozegrali chłopcy, który  niestety zakończył się porażką 2:0. Dziewczęta wyszły na boisko bardzo zmotywowane i już po chwili pierwszy skład wygrał pierwszego seta. Drugiego seta niestety nie udało się wygrać. Trzeci set po ambitnej walce udało się wywalczyć a tym samym dziewczęta wygrały 2:1